back

Медзаклади Чернігівщини продовжують отримувати благодійну допомогу для протидії коронавірусу

05-05-2020 | 20:47

Соціально відповідальний бізнес долучається до протидії розповсюдження коронавірусної інфекції. Зокрема, ініціативу Президента України Володимира Зеленського підтримує великий бізнес. Черговий вантаж благодійної допомоги передано медустановам Чернігівщини. А це – 40 тисяч медичних масок, 800 захисних комбінезонів та 600 захисних окулярів.

Засоби захисту доставлено до Чернігівської центральної районної лікарні. Найближчим часом Управління охорони здоров’я ОДА передасть їх медзакладами області, до яких першочергово госпіталізують хворих на коронавірус. 

– Це дуже суттєва підтримка для медиків. Адже вони одні з перших потрапляють у зону ризику і обов’язково мають бути захищеними. Вдячні приватному бізнесу за таку своєчасну і важливу допомогу, – зазначив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

Представники компанії-благодійника повідомили, що на потреби країни в боротьбі з хворобою виділили 150 мільйонів гривень. Вони також отримали чіткі рекомендації МОЗ, які саме засоби індивідуального захисту необхідні лікарям та медперсоналу лікарень.


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації