back

У Чернігові Олексій Чернишов та Андрій Прокопенко перевірили хід робіт в Обласному філармонійному центрі та Центрі екстреної медичної допомоги

01-05-2020 | 08:10

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко учора, 30 квітня, ознайомилися, як тривають роботи на об’єктах, що фінансуються за рахунок ДФРР, – в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм та Центрі екстреної медичної допомоги.

На 2020 рік заплановано реставрацію фасаду філармонії, заміну покриття тротуару біля будівлі, оновлення системи водостоку.

У минулому році вікна та двері замінено на сучасні, енергозберігальні. За розрахунками експертів, це дозволить заощадити до 20% витрат на опалення установи, – каже голова ОДА.

Оглянувши будівлю та ознайомившись з процесом її реставрації, Олексій Чернишов відзначив достатні темпи робіт, їх охайність та наголосив на необхідності облаштування сучасної системи протипожежної безпеки.

Міністр також запевнив, що держава фінансово підтримає продовження даного проєкту. Передбачене на поточний рік фінансування становить майже 6,4 мільйона гривень, з яких 5,75 мільйона – кошти ДФРР та 639,1 тисячі – співфінансування з місцевого бюджету.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 15,62 мільйона гривень.

Що стосується центру екстреної медичної допомоги, то тут проводиться масштабна реконструкція будівлі. Як і попередні об’єкти, ведеться вона коштом ДФРР та місцевих бюджетів. Загальна кошторисна вартість робіт – майже 20 мільйонів гривень.

У реконструйованому приміщенні перебуватиме персонал виїзних бригад та центральної оперативної диспетчерської. Крім того, буде облаштовано симуляційний клас та аудиторії для навчально-тренувального відділу. Це дозволить суттєво покращити умови підвищення кваліфікації наших медпрацівників, а значить – і рівень надання медичних послуг населенню області, – зазначив Андрій Прокопенко.

У цьому проєкті також застосовуються технології енергозбереження та термомодернізації, що дозволить у майбутньому заощаджувати бюджетні кошти на оплату опалення та інших комунальних послуг.

Для завершення робіт у поточному році потрібно освоїти ще понад 14,1 мільйона гривень: близько 12,7 мільйона – з ДФРР та 1,4 мільйона – з місцевого бюджету.

Міністр Олексій Чернишов запевнив, що розбудова сучасної медичної інфраструктури – в числі головних пріоритетів державної політики.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації