back

Начальником Управління регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської ОДА призначено Богдана Кривенка

27-04-2020 | 11:45

Управління регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської облдержадміністрації з 24 квітня очолив Богдан Кривенко. Відповідне розпорядження напередодні, 23 квітня, підписав голова ОДА Андрій Прокопенко за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій України.

Богдан Кривенко родом з Чернігова. Має дві вищі освіти: менеджер-економіст (спеціальність здобув у приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет», 2009 рік) та інженер-будівельник (Чернігівський національний технологічний університет, 2018 рік).

До призначення на посаду начальника Управління регіонального розвитку та інфраструктури ОДА займав керівні посади в приватних комерційних структурах.

Нагадаємо: розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 лютого цього року Управління промисловості, транспорту і зв’язку ОДА перейменовано в Управління регіонального розвитку та інфраструктури ОДА.

Відповідно до Положення, основним завданням Управління є забезпечення реалізації на території Чернігівської області:

– державної регіональної політики в частині використання субвенцій розвитку;

– державної інвестиційної політики;

– державної політики щодо підтримки добровільного об’єднання територіальних громад та адміністративно-територіального устрою.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації