back

У службі зайнятості спрощено процедуру реєстрації безробітних

14-04-2020 | 11:12

Відтепер потрібно заповнити лише дві заяви — про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Як і раніше, заяви можна подати двома способами: на електронну пошту центру зайнятості або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою

Заповніть документи власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Потім — надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку. Обов’язково у темі листа зазначте прізвище, ім’я, по батькові. Електронні скриньки центрів зайнятості тут.

Якщо є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості. Так само вкажіть у темі листа прізвище, ім’я, по батькові.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості

За технічної можливості завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб. Або заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Пам’ятайте, що в такому разі для заповнення заяв знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність. Тому відповідні документи потрібно взяти з собою.

Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Нагадуємо: впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості потрібно буде подати оригінали надісланих документів.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості