back

Пожежа у Козелецькому районі локалізована – голова ОДА

13-04-2020 | 17:07

Сьогодні, 13 квітня, локалізована масштабна пожежа на території ДП «Чернігівський військовий лісгосп» біля села Сорокошичі Козелецького району. Основна небезпека ліквідована. Наразі триває гасіння окремих тліючих осередків.

Нагадаємо, з 8 квітня тут розпочалося загорання сухої рослинності та лісового настилу. Всього вогнем пройдено 195 гектарів.

Загалом до гасіння пожежі було залучено 165 працівників та 34 одиниці техніки, а також три літаки АН-32п спеціального авіаційного загону ДСНС України.

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко висловив вдячність рятувальникам за проведену роботу і повідомив:

На підтримку ДСНС підписав розпорядження про виділення із регіонального матеріального резерву для аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС: 6 радіостанцій, 1,9 тонни бензину А-92, 5 тонн дизельного пального.

Крім того, виділено 10 акумуляторних та 10 бензинових обприскувачів, які застосовуватимуться для дезінфекції під час карантинних заходів. Ці апарати можуть використовуватися і для гасіння пожеж.

Також голова ОДА вчергове звернувся до жителів області:

Розсудливо поводьтеся з вогнем! Не провокуйте пожежі! Адже вони тягнуть за собою: знищення лісових масивів та посівних площ, руйнування природних екосистем, загибель тварин, а також значні бюджетні втрати.

Будьте відповідальними!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації