back

Голова ОДА: Двоє пацієнтів, яким було діагностовано коронавірус, одужали та виписані з лікарень

13-04-2020 | 16:00

Чоловік із Корюківки, який із 31 березня лікувався в інфекційному відділенні Корюківської ЦРЛ з діагнозом коронавірус, учора повторно пройшов ПЛР-дослідження. Результат тесту – негативний.

До речі, ПЛР-тестування пройшли і медпрацівники, які контактували з хворим. Інфікування коронавірусом не виявлено.

Також уже другий негативний ПЛР-тест засвідчив одужання жінки із села Комарівка, яка перебувала на госпіталізації у Борзнянській ЦРЛ.

Наразі на лікуванні у цьому медичному закладі залишається 5 пацієнтів із коронавірусом, – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко і додав:

Щира подяка лікарям та медичному персоналу Борзнянської та Корюківської лікарні! Ви – професіонали, пишаємося Вами!

До речі, днями закінчився строк самоізоляції у 307 жителів села Комарівка, які перебували у списках контактних осіб. Втім, для 57 таких осіб термін самоізоляції ще триває.

Незважаючи на обнадійливі новини, розслаблятись дуже-дуже зарано! Нехтування карантинними обмеженнями може змарнувати всю пророблену за останні тижні роботу, у будь-який час у будь-якому населеному пункті спалах інфекції може повторитись, – каже Андрій Прокопенко. – Заходи, які вживаються всіма нами, допомагають стримати поширення інфекції. Але попереду – головний виклик – Великодні свята.

Давайте дотримуватись карантину та вимог самоізоляції. І планувати святкувати Великдень вдома, у вузькому сімейному колі. Бережімо від хвороби себе та близьких.

Департамент інформаційної діяльності те комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації