back

В Уряді обговорили питання протидії поширенню коронавірусу в Україні

11-03-2020 | 09:00

10 березня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювались питання протидії поширенню коронавірусу в Україні. У засіданні взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, профільні міністри, представники силового блоку та очільники облдержадміністрацій (селектором).

Основна тема засідання – представлення відомствами своїх пропозицій щодо заходів, які необхідно вжити задля протидії поширенню вірусу.

«Наша мета — захистити населення України, не спричинивши паніки», — відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

У рамках засідання також було обговорено рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я в разі реалізації різних сценаріїв розвитку подій: від поодиноких випадків захворювання до масштабного поширення вірусу всередині країни. Зокрема, було підняте питання про необхідність ухвалення законодавчої ініціативи про можливі заходи оперативного реагування у разі поширення вірусу COVID-19 у відповідності з рекомендаціями ВООЗ та враховуючи законодавчу модель превентивних заходів Польщі.

Голови обласних державних адміністрацій надали свої пропозиції, щодо необхідних заходів протидії коронавірусній інфекції. Остаточний план боротьби з коронавірусом буде ухвалений на засіданні Кабінету Міністрів в середу, 11 березня

За інформацією Кабінету Міністрів України