back

Скористатися послугами служби зайнятості можна онлайн

03-03-2020 | 12:03

Нині служба зайнятості — сервісна установа сучасного формату, де можна отримати послуги навіть не відвідуючи відповідні центри. Зокрема, клієнти у вільному доступі, маючи підключення до інтернету, можуть переглянути базу вакансій, скористатися електронною чергою для безробітних, електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи. Також діють платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, 3D-атлас професій майбутнього, освітній портал.

Пошук роботи та працівників в онлайн-режимі

Шукати роботу та працівників можна за допомогою бази вакансій державної служби зайнятості, що містить пропозиції легальної роботи від роботодавців у межах країни та знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості.

Охочі знайти роботу в ЧерніговіНіжині та Прилуках можуть скористатися інтерактивними картами вакансій. Пошук здійснюється шляхом переміщення курсору вулицями міста або введенням у пошуковому полі ключових слів (назва посади/професії тощо).

Електронна черга реєстрації безробітних та електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи

Опинившись без роботи, можна записатися на первинний прийом до фахівця служби зайнятості дистанційно. Варто лише скористатися сервісом із онлайн-реєстрації, доступному на порталі державної служби зайнятості. Там же роботодавці та безробітні можуть створити електронні кабінети.

Користуючись електронним кабінетом, роботодавці можуть оперативно здійснювати пошук необхідних кадрів, подавати звітність, а також переглядати стан укомплектування заявлених вакансій тощо.

Безробітні за допомогою електронного кабінету можуть самостійно здійснювати пошук роботи, подати резюме, переглядати дату та час відвідування служби зайнятості, графік проведення інформаційних та профконсультаційних заходів.

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри

Цей сервіс з онлайн-тестування створений з метою надання послуг з комплексної профорієнтації в дистанційному режимі. Він допоможе оцінити власний потенціал (здібності, інтереси, можливості), аби усвідомлено обрати майбутню професію та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю

Цей інтерактивний профорієнтаційний програмний продукт з віртуальними елементами дозволяє старшокласникам ознайомитися з професіями майбутнього — інженер-робототехнік, архітектор віртуальної реальності, наномедик, онлайн-педагог, планувальник smart-міста, сіті-фермер, сіті-еколог тощо.

Завантажити безкоштовний мобільний додаток можна за допомогою посилання.

Освітній портал

Новий проєкт державної служби зайнятості для успішного працевлаштування українців стартував на початку цього року. Для шукачів роботи, роботодавців, фахівців служби зайнятості пропонуються онлайн-курси, вебінари, дистанційні програми від центрів професійно-технічної освіти та інше.

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості