back

Триває обговорення змін до Конституції в частині децентралізації

02-03-2020 | 16:55

Публічні обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації стартували в Києві 25 лютого. З 27 лютого розпочалися регіональні обговорення конституційного забезпечення децентралізації.

Планується, що в березні представники місцевого самоврядування з усіх регіонів ще раз зберуться в Києві, щоб підсумувати результати публічних обговорень. Далі до процесу долучаться науковці та парламентські фракції, які готуватимуть текст майбутніх конституційних змін. Наступний етап – внесення законопроєкту змін до Конституції України на розгляд Верховної Ради.

До широкого діалогу з усіма зацікавленими сторонами залучені всі регіони України. Вже відбулися публічні обговорення в Краматорську, Сєвєродонецьку, Херсоні, Харкові за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, асоціацій місцевого самоврядування, міжнародних організації та установ, експертної спільноти, громадськості.

3 березня публічні відкриті консультації за круглим столом з обговорення змін до Конституції України відбудуться в Києві за участі представників з Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Рівненської областей.

Висловити свої пропозиції до конституційних змін усі бажаючі можуть також онлайн:

на Facebook-сторінці «Публічні консультації зміни до Конституції – через консенсус»;

у спеціальному розділі на порталі «Децентралізація»

З питаннями для обговорення можна ознайомитись за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації