back

Андрій Прокопенко доручив створити комісію з перевірки стану протипожежної безпеки пам’яток архітектури

02-03-2020 | 16:14

Сьогодні, 2 березня, на ранковій нараді з керівниками структурних підрозділів та райдержадміністрацій голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко повідомив, що невдовзі супутникове телебачення знову стане доступним для українських громадян.

— Минулого понеділка під час наради у Президента України Володимира Зеленського я підняв серед іншого і питання інформаційної безпеки, яке стало критичним після кодування великими медіагрупами своїх телеканалів у супутнику, — зазначив Андрій Прокопенко і додав, що 28 лютого Президент зустрівся з керівництвом провідних українських медіагруп.

За результатами зустрічі є домовленості, виконання яких покращить ситуацію з телесигналом. Для Чернігівщини це вкрай важливо, зважаючи на низький рівень охоплення вітчизняним телебаченням північних територій.

Провідні українські медіагрупи до 16 березня цього року мають забезпечити запуск незакодованих супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів. Також до 4 березня провайдер ефірного цифрового телебачення «ЗЕОНБУД» має вжити заходів для зміни модуляції сигналу. Це розширить покриття цифровим телебаченням на території країни та полегшить доступ населення до телемовлення.

— Крім того, «ЗЕОНБУД» до 1 травня 2020 року має забезпечити встановлення додаткових цифрових передавачів у 47 населених пунктах України відповідно до раніше взятих зобов’язань. Це стосується і прикордонних територій Чернігівської області, — зауважив голова ОДА.

Ще одне питання, на якому акцентував очільник області, — запобігання занесенню та поширенню на території області коронавірусу.

Андрій Прокопенко вкотре акцентував, що в Україні немає підтверджених випадків цього захворювання. На Чернігівщині відпрацьовано план дій з попередження можливого поширення вірусу.

Читати також: В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

— Доручаю на місцях посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу в медичних і навчальних закладах, на підприємствах та організаціях. Адже недостатня кількість інформації викликає тривогу у населення. Також важливо посилити санітарні заходи у міських та приміських транспортних засобах. Не забуваймо і про звичайні заходи обережності, як от дотримання правих особистої гігієни, — наголосив Андрій Прокопенко.

У ході наради керівники структурних підрозділів прозвітували про стан справ в усіх сферах життєдіяльності області та окреслили основні напрями діяльності на найближчий час. Зокрема, перевірку дотримання правил протипожежної безпеки пам’яток архітектури, переданими у користування релігійним організаціям. Така необхідність викликана пожежею, що сталася цими вихідними на Менщині у храмі Великомучениці Параскеви чоловічого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці. З цього приводу голова ОДА доручив створити профільну комісію, яка і займатиметься необхідними перевірками.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації