back

Для недопущення правопорушень в області постійно контролюється сфера грального бізнесу

05-02-2020 | 15:17

У Чернігівській ОДА сьогодні, 5 лютого, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко провів нараду щодо припинення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. У заході взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, правоохоронних та контролюючих органів.

Між облдержадміністрацією та підрозділами Головного управління Національної поліції в області налагоджено оперативний обмін інформацією та відпрацьовано алгоритм співпраці у разі виявлення фактів незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. В цілодобовому режимі діють 5 мобільних груп з числа поліцейських обласного управління та одна мобільна група Чернігівського відділу Нацполіції.

Як повідомили представники Головного управління Національної поліції в області, починаючи з 20 грудня минулого року, в результаті проведених перевірок на Чернігівщині припинено діяльність 17 закладів грального бізнесу, вилучено понад 190 одиниць незаконного грального обладнання. Крім того, трьом особам повідомлено про підозру, відкрито 6 кримінальних проваджень.

Наразі на території області немає суб’єктів господарювання у сфері незаконної діяльності грального бізнесу та виявлених місць проведення азартних ігор та державних лотерей з використанням ігрового обладнання.

Втім, попереджувальні заходи триватимуть і надалі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації