back

У Менській гімназії встановили сучасний футбольний майданчик

24-01-2020 | 17:02

Вперше на території Менської ОТГ збудовано сучасне мініфутбольне поле із синтетичним покриттям (штучна трава). Загальна вартість об`єкту – понад 998 тисяч гривень (майже 626 тисяч – кошти ДФРР + співфінансування з міського бюджету).

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Менським міським головою Геннадієм Примаковим та народним депутатом Олександром Совою оглянули спортивний майданчик учора, 23 січня.

Окрім учнів гімназії, тут тренуватимуться і понад 260 вихованців відділення футболу Менської дитячої юнацької спортивної школи, яка діє на базі навчального закладу. Можливо, гра у футбол для когось із них стане стимулом для подальшого вибору професії.

Так чи інакше, подібні спортивні осередки повинні бути в кожній громаді, щоб підлітки та молодь робили вибір на користь здоровому способу життя.

Влада на всіх рівнях максимально сприяє цьому. Так, минулого року на Чернігівщині встановили 26 спортивних майданчиків – найбільшу кількість за останні роки. На це використані як державні кошти, так і місцеві фінансові ресурси, – зазначив Андрій Прокопенко. – Продовжимо і надалі створювати в області умови для розвитку фізичної культури і спорту. У планах на 2020 рік – побудувати не менше 30 спортивних об`єктів по всій області. Крім того, будуть збудовані чи капітально реконструйовані 5 масштабних спортивних об`єктів – стадіонів та комплексів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації