back

Андрій Прокопенко: За рік автопарк медичних закладів області поповнився на 56 нових спецмашин

15-01-2020 | 19:18

Минулого року автопарк медичних закладів Чернігівщини поповнився 56 спеціалізованими автомобілями. Транспортні засоби було придбано як бюджетним коштом, так і за гроші благодійників.

Сільські амбулаторії отримали 31 спецмашину. З державного бюджету на це пішло 15,4 мільйона гривень. Ще 4,3 мільйона з державної скарбниці витрачено на два сучасно укомплектованих автомобілі для обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Сім карет швидкої допомоги заклади охорони здоров’я первинної ланки придбали на зекономлені 3,5 мільйона гривень, отримані від Національної служби здоров’я.

Для Ічнянської ЦРЛ автомобіль медичної допомоги, вартістю 1,3 мільйона гривень, куплено за кошти місцевого бюджету.

Ще 15 сучасно обладнаних «швидких» медзаклади області отримали від благодійників.

Надзвичайно важливо, щоб у разі потреби спеціалізований автотранспорт оперативно прибував до кожного населеного пункту Чернігівщини, навіть до найвіддаленішого села. Особливо це стосується машин швидкої медичної допомоги, – коментує голова ОДА Андрій Прокопенко. — Цього року за бюджетні кошти в області плануємо придбати ще, як мінімум, 23 автомобілі для закладів охорони здоров’я: 13 — для центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, решту — для інших медустанов Чернігівщини. Ми повинні максимально наблизити медичні послуги до населення, забезпечити їх доступність та своєчасність.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації