back

В Ічні реконструйована каналізаційна насосна станція

11-01-2020 | 12:52

Минулого року в м. Ічні здійснено реконструкцію каналізаційної насосної станції (КНС). Роботи виконані за кошти державної субвенції для здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності – понад 2,7 мільйона гривень. Співфінансування з місцевого бюджету – майже 275 тисяч.

На каналізаційній насосній станції встановлено нове сучасне насосне обладнання та щити керування, замінено технологічний трубопровід та запірну арматуру. Крім того, облаштована нова оглядова площадка та відновлена система вентиляції.

Тепер КНС тривалий період може перекачувати за годину 210 кубометрів стічних вод без загрози аварійних ситуацій. Це в повному обсязі задовольняє потреби міста.

До слова, каналізаційна насосна станція в Ічні побудована в 1989 році. За період її експлуатації жодного разу не проводилися роботи з реконструкції чи капітального ремонту. За цей час насоси та технологічні трубопроводи прийшли в аварійний стан. Так, з трьох каналізаційних насосів у справному стані залишився лише один, трубопроводи ремонтувалися тільки шляхом встановлення на них ремонтних хомутів. Подальше використання такого обладнання загрожувало виникненням аварійної ситуації, оскільки через несправність КНС не змогла б приймати стічні води від споживачів.

За інформацією Департаменту екології
та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації