back

Що нового в ОТГ області

11-01-2020 | 16:00

Наприкінці минулого року для медичних закладів Сновська громада за власні кошти придбала комп’ютерну техніку вартістю понад двісті тисяч гривень. Ще одне поповнення, але вже у пожежно-рятувальній частині, — потужний спецавтомобіль українського виробництва, куплений за державні кошти. Транспортний засіб оснащений цистерною на чотири тисячі літрів води та баком на чотириста літрів піноутворювача (для порівняння: у наявних автомобілях пожежної частини об’єм цистерн 2500 та 2800 літрів, піноутворювачі — по 170 літрів).

 
 
У Ніжинській центральній міській лікарні імені Миколи Галицького з’явився ще один мобільний пересувний рентгенівський діагностичний комплекс. Апарат призначений для виконання рентгенівських знімків нетранспортабельних хворих в лікарняних палатах та травматологічних пунктах. Обладнання придбали за кошти державної субвенції.
 

 

У Вертіївській ОТГ популяризують заняття спортом. Місцевих жителів запрошують відвідати нову тренажерну залу, відкриту на базі спортивного комплексу «Громада». 

 

 

У Новобасанській ОТГ для комунального підприємства придбали новий трактор (державна субвенція за співфінансування з сільського бюджету), що слугуватиме для вивозу сміття, розчистки снігу тощо. 

 

У Городнянській громаді продовжують відновлювати місцевий парк — пам’ятку садово-паркового мистецтва. Фото мале

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за матеріалами ОТГ