back

Триває реєстрація на пробне ЗНО

09-01-2020 | 12:19

Ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання і таким чином налаштуватись на основну сесію всі охочі зможуть вже у березні. Зокрема, перевірити свої знання з української мови і літератури можна 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. Щоб взяти участь у пробному зовнішньому оцінюванні, необхідно зареєструватися на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Встигнути треба до 24 січня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для всіх зареєстрованих осіб будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня повідомлять час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом — результати оцінювання за умови занесення відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

 
Нагадаємо, що реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО, а його результати не будуть зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію та не можуть використовуватись під час вступу до вищих навчальних закладів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання — платна послуга. Вартість одного тестування — 150 гривень.

З порядком реєстрації можна ознайомитися за посиланням.

За інформацією Управління освіти і науки
Чернігівської облдержадміністрації