back

За порушення вимог пожежної безпеки на Чернігівщині притягнуто до відповідальності 109 керівників

03-01-2020 | 14:46

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко доручив продовжити роботу щодо посилення пожежної безпеки в області та виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні».

— Пожежна безпека, попри всі зусилля, які ми докладаємо, потребує більшої уваги керівників, — наголосив Андрій Прокопенко на сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами РДА.

Минулого місяця голова ОДА давав доручення провести перевірки стану пожежної безпеки всіх закладів. З 10 грудня відбулося 183 перевірки, а 109 керівників було притягнуто до відповідальності.

— Але сенс не в тому, щоб когось покарати. Сенс у тому, щоб система протипожежної безпеки працювала, — підкреслив Андрій Прокопенко. — Хочу звернути увагу, щоб керівники під час планування ремонтів та реконструкцій обов’язково закладали питання протипожежної безпеки у проєкти. Доручення залишається на контролі.

За наявними підрахунками, для оснащення 945 закладів бюджетної сфери, що працюють на Чернігівщині, сучасними системами пожежогасіння, необхідно 157 мільйонів гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації