back

У Чернігівській області продовжуються заходи з протидії діяльності нелегальних АЗС

29-12-2019 | 15:24

На виконання доручення прем’єр-міністра Олексія Гончарука за підсумками селекторної наради 27 грудня в області продовжується робота з припинення нелегальної діяльності АЗС. Дії координуються ОДА та проводяться співробітниками податкової міліції у тісній співпраці з правоохоронними та іншими державними контролюючими органами.

Автозаправні станції є об’єктами підвищеної небезпеки, адже вони працюють із небезпечними для життя та здоров‘я людей паливно-мастильними матеріалами й для їх експлуатації необхідні відповідні дозвільні документі. Але, як показує практика, багато власників АЗС нехтують цим, а отже, діяльність таких об’єктів є потенційно небезпечною та може призвести до надзвичайних подій.

Як повідомили сьогодні у податковій міліції, її співробітники спільно з представниками управління Служби безпеки України в Чернігівській області припинили діяльність двох автозаправних комплексів, що функціонували без необхідних дозвільних документів. Із незаконного обігу вилучено 24,2 тисячі літрів палива та обладнання для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1,1 млн. грн.

За повідомленням податкової міліції
ГУ ДФС у Чернігівській області