back

Новини з ОТГ: короткий дайджест

26-12-2019 | 09:09

У Ніжині комплексно термомодернізують місцеву школу № 10.

На даний час вже утеплено 90% приміщення, встановлено та запущено індивідуальний тепловий пункт з автоматикою погодного регулювання та програмуванням, нову систему опалення з регулюванням температури в кожному класі школи. За попередніми розрахунками, після закінчення всіх будівельних робіт економія енерговитрат зможе досягти 40%. 

Проєкт реалізується за підтримки фінансової екологічної корпорації НЕФКО.

Після реконструкції каналізаційних мереж Сновська до них підключено 61 квартиру. Сума використаних коштів — більше двох мільйонів гривень.

Наступного року такі роботи продовжаться. Кошти на їх виконання будуть залучені з обласного фонду охорони навколишнього середовища та з місцевого бюджету.

У Корюківці розпочав роботу центр обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Чернігів», до якого звертатимуться жителі Корюківки, Корюківського району і шести сільських рад Сосницького (а це 15 тисяч побутових споживачів електроенергії та 400 юридичних). У центрі працює чотири оператори.

У Коропі триває реконструкція каналізаційних очисних споруд. Проєкт фінансується коштом субвенції на здійснення природо-охоронних заходів, а також за співфінансування із місцевого бюджету.

За інформацією ОТГ