back

Яким транспортом поповнились об’єднані громади області

24-12-2019 | 12:18

У Городнянській ОТГ завдяки освітній субвенції та коштам місцевого бюджету закупили перший інклюзивний автобус, витративши майже півтора мільйона гривень. Транспортний засіб на 27 місць відповідає всім вимогам і нормам безпечних перевезень дітей. Таким чином, громада не тільки забезпечує перевезення дітей з інвалідністю, а й підтримує українського виробника: автобус із спецобладнанням виготовили на ПрАТ «Чернігівський автозавод». 

Новою спецтехнікою поповнилось виробниче управління комунального господарства Ніжина: трактором (для прибирання дорожнього покриття) та автогрейдером (для будівництва та ремонту шляхів).

 
Михайло-Коцюбинська громада для комунального підприємства «Єдність» придбала подрібнювач гілок. 
 
Новинки з’явилися і в комунальних підприємствах Коропської ОТГ. Так, протягом двох останніх місяців за державну субвенцію тут придбали мінітрактор із причепом та навісним обладнанням, напівпричіп тракторний і плуг, піскорозкидач, мотопомпу й насос на каналізаційно-насосну станцію, дві станції управління насосними агрегатами, глибинний насос і два дренажних насоси з подрібнювачами.
 
За інформацією ОТГ