back

По всій області відпрацьовують заходи на випадок припинення транзиту газу

16-12-2019 | 13:40

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко сьогодні, 16 грудня, провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами РДА. Найголовніше, на чому він акцентував, – розробка регіонального плану заходів із життєзабезпечення області у разі припинення транзиту газу Російською Федерацією через територію України.

— Ми маємо бути готові до надзвичайної ситуації. Мова йде про можливе припинення транзиту природного газу Російською Федерацією через територію України з 1 січня наступного року. Це може призвести до зниження тиску в газових системах, — зазначив очільник області. – Тому необхідно продумати і вжити всі заходи, щоб упередити можливі проблемні ситуації і забезпечити стабільну роботу підприємств, об’єктів критичної інфраструктури, закладів освіти та соціальної сфери.

Нагадаємо, минулого тижня Андрій Прокопенко з цього приводу провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І відповідні служби та підприємства сфери ЖКГ вже приступили до відпрацювання відповідного плану заходів.

Не менш важливим залишається питання протипожежної безпеки. Андрій Прокопенко наголосив на неухильному виконанні доручення щодо проведення перевірок, яке минулого тижня отримали всі причетні структурні підрозділи та служби.

Під час наради очільники управлінь та департаментів доповіли голові ОДА про стан справ у всіх галузях життєдіяльності області, обговорили нагальні питання.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації