back

На Чернігівщині обрали кращі туристичні місця, заклади та заходи

13-12-2019 | 09:00

Уже вдруге Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА проводить конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року».

Як і минулоріч, переможців обирали у шести номінаціях, одну з яких — «Музейний заклад» — дещо розширили: додали підномінації «Заповідники та музеї обласного підпорядкування», «Місцевий музей».

На розгляд експертної ради надійшло більше пів сотні заявок. Оцінювали номінантів з урахування балів інтернет-голосування.

Нагороди вручали вчора, 12 грудня.

Кожен учасник заслуговує на перемогу. Адже завдяки вашим зусиллям поступово зміцнюється імідж Чернігівщини у туристичній сфері. І не тільки: розвинений туризм — це одне із джерел надходжень до бюджету, це нові робочі місця, у результаті — це благополуччя громад. Переконана, що завдяки вашим родзинкам наш край стане ще привабливішим для українського та закордонного туриста, — звернулася до присутніх заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

Отже, за підсумками 2019 року переможцями у наступних номінаціях стали:

– «Туристична подія»: кавер-фест на Голубих озерах (с. Олешня Ріпкинського району);

– «Гостинна садиба»: конюшня «Стара пристань» (с. Кладьківка Куликівського району);

– «Заклад розміщення»: готель «Reikartz» (м. Чернігів);

– «Фахівець туристичного супроводу»: Юрій Король;

– «Музейний заклад»:

у підномінації «Заповідники та музеї обласного підпорядкування» — Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»;

у підномінації «Місцевий музей» — Прилуцький краєзнавчий музей імені В. І. Маслова;

– «Парк природи»: Менський зоологічний парк.

Цього року також проводили фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині». Переможницею обрали Юлію Стельмах (смт Любеч Ріпкинського району).

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації