back

У Менській центральній районній лікарні відкрито фізіотерапевтичне відділення

20-10-2012 | 16:32

Минулого року на базі Менської ЦРЛ було вирішено створити фізіотерапевтичне відділення для амбулаторних хворих. Завдяки ініціативі обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я, місцевої влади і, звісно, небайдужим спонсорам вдалося зробити євроремонт та встановити сучасне спеціалізоване обладнання – арбітрек, що імітує ходу, бігову доріжку для реабілітації хворих на серцево-судинні захворювання та недуги рухового апарату, профілактор Євмінова, тренажер для верхніх та нижніх кінцівок, апаратуру для електропроцедур, прилад для лімфодренажу, аналог якому існує лише у Другій міській лікарні Чернігова.

На будівництво відділення використано близько 200 тисяч гривень з місцевого бюджету, а також 100 тисяч гривень було спрямовано з благодійницької допомоги.

20 жовтня за участю заступника голови облдержадміністрації Віктора Геращенка відбулося урочисте відкриття нового фізіотерапевтичного відділення.

Звертаючись до присутніх, він, зокрема, відмітив, що в області продовжується робота зі зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, покращуються умови перебування хворих у поліклінічних та стаціонарних відділеннях. Тривають ремонти лікарень, амбулаторій та ФАПів. Тільки протягом останніх років для закладів системи охорони здоров’я області було закуплено сучасного обладнання на суму, що перевищує 80 млн грн. Відкриття фізіотерапевтичного відділення у Мені – свідчення відповідальності влади за прийняті рішення та взяті зобов’язання. Віктор Геращенко висловив переконання, що спільними зусиллями на Чернігівщині буде створено дієву систему надання якісної медичної допомоги на рівні світових стандартів.

«Сподіваємося, що завдяки новому відділенню в Менському районі поменшає хворих, які мають загострення хронічних недуг, – зазначив головний лікар Менської ЦРЛ Петро Хомрач. – У нашій лікарні є кілька кабінетів з відповідним обладнанням, але нове потужне відділення для амбулаторних хворих дасть змогу проходити реабілітацію та комплекс профілактичних процедур жителям району, у яких хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинної, м’язової систем діагностуються вперше. Ми зробили все можливе аби пацієнти відділення почувалися як вдома, виважено поставилися й до підбору відповідних кадрів – тут працюватимуть висококваліфікований лікар-фізіотерапевт, реабілітолог з вищою освітою, досвідчені медичні сестри, масажистка.”

«Відкриття нового відділення – суттєвий крок по наближенню спеціалізованої медичної допомоги до населення і невід’ємна частина процесу реформування системи охорони здоров’я”, - наголосив заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін.

Вже з 22-го жовтня нове фізіотерапевтичне відділення прийме своїх перших пацієнтів.


За повідомленням прес-служби
управління охорони здоров’я ОДА