back

У Носівці відкрито оновлений районний будинок культури

21-10-2012 | 17:05

У січні 2012 року за спільною домовленістю голови облдержадміністрації Володимира Хоменка та народного депутата України Івана Куровського розпочався капітальний ремонт Носівського районного будинку культури. Заклад було збудовано у 1961 році, після чого ремонт у ньому не проводився.

І ось 21 жовтня заклад гостинно відкрив двері жителям міста.

Участь в урочистому відкритті взяли голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та народний депутат України Іван Куровський.

Відкриваючи захід, Володимир Хоменко назвав знаковим те, що такий чудовий подарунок жителі Носівки отримали саме в цьому році, коли виповнилось 865 років першої літописної згадки про містечко в Іпатіївському літописі.

«Зроблено ще один крок щодо впровадження на теренах Чернігівщини президентської програми «Україна для людей». Як наголосив Глава держави на засіданні Гуманітарної ради: „де є молодь, де живуть люди повинні працювати заклади культури і їх відновлення є пріоритетом державної політики”, - наголосив ВолодимирХоменко.

За словами керівника області, Носівський районний будинок культури забезпечує широкий доступ жителів району до культурних цінностей, організацію змістовного дозвілля населення, виявлення талановитої молоді.

Саме тут створюються умови для активної участі в художній самодіяльності та народній творчості, розвиваються і вдосконалюються такі форми культурних заходів, які слугують збереженню і розвитку українських традицій.

За період існування Носівського будинку культури понад 100 відданих своїй справі працівників забезпечували культурно-освітню роботу в районі.

«Хочеться вірити, що і в майбутньому організація роботи на оновленій базі районного будинку культури наповниться глибоким змістом, сприятиме розвитку нових жанрів мистецтва; а проведення масштабних культурних акцій буде спрямоване на виховання у дітей і молоді любові до рідної землі», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Принагідно Володимир Хоменко висловив подяку народному депутату України, заслуженому будівельнику України Івану Куровському за благодійну допомогу, надану у відновленні чудового будинку культури; і не тільки цього закладу, адже завдяки його сприянню в районі відбудовуються лікарні, школи, культурно-мистецькі установи.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь у реконструкції Носівського районного будинку культури очільник області вручив відзнаки облдержадміністрації будівельникам, які допомогли відновити заклад.

Після урочистого відкриття почесні гості оглянули оновлений будинок культури.

Прес-служба облдержадміністрації