back

Андрій Прокопенко: «Ми зацікавлені у міжнародній співпраці та залученні іноземних інвестицій»

04-12-2019 | 14:17

Делегація Міжнародного Трейд-клубу в Україні відвідала вчора, 3 грудня, Чернігів. Клуб, за словами голови делегації, першого секретаря Посольства Словаччини в Україні Соні Крайчевої, об’єднує зараз представників близько 40 країн світу. Його мета – розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти та залучити в країну закордонні інвестиції.

Іноземних гостей у Чернігові вітали голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

— Чернігівщина посідає шосту сходинку в Україні за рейтингом Regional Doing Business. Ми відкриті до міжнародної співпраці і готові створювати умови, що сприятимуть налагодженню контактів, відкриттю нових виробничих потужностей та притоку іноземних інвестицій на підприємства, що вже працюють, — запевнив Андрій Прокопенко.

Голова облдержадміністрації окреслив економічний потенціал області та перспективи його розвитку. Особливу увагу приділив створенню індустріальних парків. За його інформацією, окрім індустріального парку «Менський», в області існують ще мінімум три майданчики площею від 27 до 1000 гектарів, готових до розміщення на них виробничих потужностей. Тож справа за інвесторами.

Більш детально про розвиток економіки Чернігівщини в цілому та її аграрного сектора, зокрема, гостям розповіли директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик та заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Крапивний.

Під час зустрічі представники Трейд-клубу довідались про особливості функціонування ІП «Менський» та багатопрофільного підприємства «Вимал». Президент Африканського Союзу Іса Садіо Діадло, у свою чергу, розповів про перспективність виходу українського бізнесу на африканські ринки. Йшлося, передовсім, про туризм, експорт продуктів харчування, а також обмін досвідом та технологіями у галузях АПК та ІТ.

Члени делегації мали можливість також конкретизувати свої плани та наміри під час проведення двосторонніх зустрічей з представниками ділових кіл області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації