back

У с. Переяслівка Ніжинського району прийшов газ

19-10-2012 | 12:45

19 жовтня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у відкритті підвідного газопроводу до с. Переяслівка Ніжинського району.

Участь у заході взяв також народний депутат України Іван Куровський.

Вітаючи жителів села Переяславка з довгоочікуваною подією, Володимир Хоменко назвав її ще одним реальним кроком щодо впровадження на теренах Чернігівщини Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та виконання соціальних ініціатив Глави держави.

Введення в експлуатацію цього газопроводу дасть можливість підключити до магістральних мереж раніше побудований газопровід протяжністю 12 км та забезпечити теплом 60 будинків, а в перспективі буде газифіковано 180 садиб, приміщення сільської ради, бібліотеки та клубу.

Як відзначив керівник області, будівництво 6 кілометрів газопроводу здійснено завдяки узгодженій співпраці обласної та районної влади, місцевої громади, злагодженій роботі підрозділів ПАТ «Чернігівгаз».

Принагідно Володимир Хоменко подякував народному депутату України Івану Куровському за сприяння у вирішенні даного питання, а також висловив переконання у тому, що із підключенням Переяслівки до газопостачання зміниться на краще життя кожної родини, село житиме і розвиватиметься.

Прес-служба облдержадміністрації