back

Нова спецтехніка, ремонти у закладах освіти та освітлення вулиць: що нового в ОТГ

21-11-2019 | 08:00

 

У менському дитячому садочку «Сонечко» за кошти місцевого бюджету оновили приміщення харчоблоку: стіни й підлогу виклали новим кахлем, відремонтували стелю тощо. До речі, минулого року за рахунок ДФРР (на умовах співфінансування) здійснили енергоефективну реновацію цього закладу: утеплили приміщення, дах і цоколь, прочистили систему опалення, замінили вікна і двері на енергозберігаючі, встановили нову сучасну вентиляційну систему у харчоблоці та пральні.

 
 
На завершальній стадії у менській гімназії будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям.

 

 

У Коропі за рахунок державної субвенції ведуться ремонти у школі (замінюють покрівлю у блоці молодших класів) та будинку культури (оновлюють глядацьку залу).

Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коропський будинок культури

 
 
 
Автопарк комунальної техніки Корюківської ОТГ поповнив сміттєвоз з навісним обладнанням.

 

У Козельці проводять реконструкцію вуличного освітлення.

 

У Лосинівській ОТГ стартував проєкт «Перлина громади», що реалізується в рамках ініціативи «Розвиток громад, що заснований на правах людини» (за підтримки Міністерства закордонних справ Данії). У планах —провести низку творчих, просвітницьких та навчальних заходів задля інтеграції соціально вразливих груп населення у життя громади, підвищення рівня толерантності місцевих жителів та обізнаності в сфері прав людини.

За матеріалами ОТГ