back

Керівник області привітав аграріїв з професійним святом

14-11-2019 | 14:27

Сьогодні в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом аграріїв привітав голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

У своєму виступі він зазначив, що нині аграрний сектор формує економіку області і дає десяткам тисяч людей робочі місця.

«На Чернігівщині працюють 1278 сільгосппідприємств. Вони утворюють значну частину валового регіонального продукту та левову частку експорту. Для економіки важливо, що ми не тільки вирощуємо, а й переробляємо сировину.

На даний час у нас будуються та реконструюються 24 промислові об’єкти, загальна сума інвестицій складає 700 мільйонів гривень. Це не просто цифри, це довіра людей, які вкладають в економіку кошти. І завдання влади — допомагати і захищати бізнес, який працює, — зазначив Андрій Прокопенко. — Я знаю, що існує багато проблем, які гальмують розвиток бізнесу. Крок за кроком ми будемо їх вирішувати. Наші двері завжди відкриті».

Голова ОДА також наголосив, що багато підприємств, які працюють на Чернігівщині, знаходяться в авангарді агропромисловості країни. Вони переходять до високотехнологічного виробництва, впроваджують світові стандарти праці.

З побажаннями гарних врожаїв Андрій Прокопенко вручив почесні відзнаки кращим працівникам галузі.

 

 

Першість у трудовому суперництві вибороли Козелецький (зона Полісся) та Бахмацький райони (Лісостеп). Другими та третіми стали Менщина та Ічнянщина й Чернігівський та Прилуцький райони відповідно.

Також голова ОДА вручив нагороди:

«Золота нива Чернігівщини» (зона Полісся) — сільськогосподарському фермерському господарству «Колос» Куликівського району;

«Золота нива Чернігівщини» (зона Лісостепу) — Ніжинському відділенню приватного підприємства «Агропрогрес»;

«За вагомий внесок в розвиток сільських територій» — приватному сільськогосподарському підприємству «Авангард» Бахмацького району;

«Соціально-відповідальний бізнес» — товариству з обмеженою відповідальністю «Земля і воля» Бобровицького району.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації