back

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв — основні питання понеділкової наради

11-11-2019 | 14:49

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Серед озвучених питань — пришвидшення підключення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються в області, до енергопостачання. Задля прискорення процесу Андрій Прокопенко направить відповідне звернення до керівництва АТ «Чернігівобленерго».

Голова ОДА підняв питання щодо роботи Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення. За повідомленням начальника управління охорони здоров’я ОДА Петра Гармаша, лікувальний заклад продовжить працювати як філія комунального закладу «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб».

Щодо ситуації на дорогах: лише за минулий тиждень на Чернігівщині сталося 16 ДТП, в основному, аварії трапляються у темний час доби. Голова ОДА дав доручення надати пропозиції щодо комплексної обласної програми підвищення безпеки руху на автошляхах регіону.

Додаткового висвітлення потребує програма фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів. Цьогоріч на компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами для Чернігівської області передбачено понад 6,5 мільйона гривень. Аби більше суб’єктів господарювання змогли скористатись підтримкою держави, Андрій Прокопенко доручив провести інформування про умови участі у програмі.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації