back

Цьогоріч в області у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 5,7 тисячі безробітних

06-11-2019 | 09:18

Більшість людей працювали на роботах із благоустрою: прибирали кладовища, займалися вирубкою, розчисткою та утриманням в належному стані придорожніх смуг, розчищали сніг (у зимові місяці). Крім того, 235 осіб працювали в органах соціального захисту та допомагали при оформленні субсидій, 83 — виконували підсобні роботи на будівництві та займались ремонтом дошкільних закладів, лікарень і будинків культури, 49 безробітних громадян допомагали сім’ям учасників АТО.

Цього року до переліку громадських робіт включили екологічний захист навколишнього середовища. Протягом січня-жовтня до таких робіт залучено більше тисячі громадян. Вони збирали вторинну сировину: макулатуру, поліетилен та поліетиленові пляшки.

До речі, 714 осіб після участі в таких заходах були працевлаштовані.

На роботах тимчасового характеру у сільському та лісовому господарствах, переробній промисловості цьогоріч задіяні майже 1,5 тисячі безробітних.

Організація і проведення громадських робіт — одна з низки соціальних послуг, що пропонує служба зайнятості. На думку директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це не лише матеріальна підтримка шукачам роботи, а й неабияка користь для громади.

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості