back

У Чернігові відкрили магазин відомої міжнародної компанії

23-10-2019 | 16:14

Новий центр оптової торгівлі «Бери Вези» ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»  відкрили сьогодні у Чернігові. На огляд клієнтів — більше двох тисяч найменувань товарів продовольчої та непродовольчої групи за оптовими цінами, доступними і для роздрібних покупців.

Магазин працюватиме згідно з оновленою концепцією торговельних центрів малого формату METRO. Вона передбачає повноцінне обслуговування всіх груп клієнтів компанії з посиленим фокусом на професійних — Trader (роздрібна торгівля) і HoReCa (готелі, кафе та ресторани), загальну частку яких компанія планує наростити у Чернігові до 70%.

Генеральний директор ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»  Тіно Цайске: «Ми раді перебувати тут разом з нашою регіональною командою, яка працюватиме задля задоволення потреб населення Чернігівської області.

Наша компанія — це не тільки міжнародний, а й локальний гравець. Тобто, спільно з нашими клієнтами ми розвиваємо місцевий бізнес. Фокусуємось саме на розвитку оптового сектору торгівлі. Всім бажаю успіху. А його можна досягти лише у тісному партнерстві».

Регіональний директор ТЦ малого формату «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Анна Губанова: «Це довгоочікувана подія, до якої ми довго готувались. Зокрема, проводили дослідження потенціалу Чернігова. Наше завдання — допомогти клієнтам зробити власний бізнес більш вигідним та комфортним».

 

Виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталія Романова: «Приємно, що потужна європейська торговельна мережа METRO, яка щороку зміцнює позиції на українському ринку, зайшла і на Чернігівщину. Це сприятиме розширенню інфраструктури споживчого ринку нашої області».

 

Під час заходу присутні могли продегустувати продукцію власних торгових марок МЕТRО.

До слова, ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP — однієї з провідних міжнародних торговельних компаній, що представлена у 25 країнах. Головний офіс знаходиться у місті Дюссельдорф (Німеччина).

На українському ринку компанія з 2003 року. Нині функціонують 23 класичні центри оптової торгівлі в різних містах країни та декілька магазинів оптової торгівлі «Бери Вези». За понад 15 років діяльності в Україні «METRO Cash&Carry» інвестувала в національну економіку понад 550 мільйонів євро.

 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації