back

Реформа децентралізації точно продовжуватиметься, – Олексій Гончарук

23-10-2019 | 11:30

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду з представниками Асоціації міст України. Він наголосив, що Уряд відкритий до співпраці, а наради з представниками територіальних громад проводитимуться постійно. Голова Уряду не виключає створення спеціальної служби підтримки, куди можна буде звернутися не лише з конкретними питаннями, але й з пропозиціями.

Реформа децентралізації точно продовжуватиметься! І в її рамках громади отримають більше повноважень, – наголосив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук також поінформував міських голів про стратегічні напрямки роботи Уряду. Зокрема, зараз йде робота над створенням функціональної інфраструктурної мережі по всій Україні.

Що таке функціональна мережа? Це освітня мережа, медична, безпека, юстиція. У нас в Програмі дій Уряду є чіткі стандарти, які держава гарантуватиме українцям – «швидка» має приїжджати за 10 хвилин у місті, лікар має бути не далі ніж за 7 кілометрів у сільській місцевості, кожна дитина має ходити в дитячий садок і так далі. Ми зібрали у міністерст інформацію по об’єктах, які належать до цих мереж, і нанесли її на інфраструктурну карту. Зараз на ній більше 110 тисяч об‘єктів по всій країні. Минулого тижня ми направили карту в області, щоб вони додали всі інфраструктурні об‘єкти, яких не вистачає: в якому районі потрібна школа, в якому садочок, а в якому – лікарня, – сказав Прем‘єр-міністр.

За інформацією Кабінету Міністрів України