back

До оздоровчого сезону–2020 потрібно готуватися вже зараз

22-10-2019 | 16:55

На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль на всеукраїнській селекторній нараді щодо підбиття підсумків цьогорічної оздоровчої кампанії. Від Чернігівщини участь у заході взяли виконуюча обов’язки голови ОДА Наталія Романова, представники профільних структурних підрозділів.

За словами директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Міністерства соціальної політики Руслана Колбаси, на початок жовтня відповідними послугами забезпечено 49% від загальної кількості дітей шкільного віку. Зокрема, 612 тисяч дітей оздоровлені, 1,35 мільйона — охоплені відпочинковими послугами.

Втім, насторожує ситуація, коли загальна кількість дітей у країні збільшується, а кількість оздоровлених — зменшується. Порівняно із минулим роком — мінус 160 тисяч осіб.

Скорочується і мережа профільних закладів: влітку на 49 одиниць менше працювало оздоровчих закладів та на 656 — відпочинкових (порівняно з 2018 роком).

На Чернігівщині цього літа функціонували 468 закладів оздоровлення та відпочинку, де отримали відповідні послуги майже 55,7 тисячі дітей (60,3% від загальної кількості), зокрема оздоровчі — більше 17,1 тисячі, відпочинкові — понад 38,5 тисячі. На це витратили понад 68 мільйонів гривень, в тому числі більше 34 мільйона — з обласного бюджету.

Йшла мова на нараді і про безумовне виконання приписів щодо дотримання вимог пожежної та санітарної безпеки. Адже першочергове завдання для структур будь-якого рівня — безпечне перебування дітей у закладах відпочинку та оздоровлення. Не менш важливим є питання наявності у цих закладах медичного персоналу.

 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації