back

Віддалені робочі місця Пенсійного фонду: послуги стають ближчими до жителів Чернігівщини

22-10-2019 | 14:13

У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

Віднині кожен мешканець області зможе отримати всі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у стаціонарних центрах Фонду, а й у фахівців, які працюють на 30 віддалених робочих місцях. 19 з них знаходяться в об’єднаних територіальних громадах, 11 – у центрах надання адміністративних послуг, сільських, селищних радах, а також у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Попередньо була проведена значна робота щодо впровадження нових стандартів обслуговування громадян у глибинці області. Закуплено 24 комплекти ноутбуків, сканерів для роботи на відділених робочих місцях та у всіх сервісних центрах Чернігівщини. Підготовлені до роботи та активовані електронні ключі eToken для спеціалістів управління обслуговування громадян. Це дозволяє посадовцям пенсійної служби мати захищений доступ через мережу Інтернет до будь-якої пенсійної справи громадян.

На початок жовтня на віддалених робочих місцях надано більш ніж 190 послуг з використанням мобільних пристроїв (видача довідок ОК-5, ОК-7, довідок про доходи), консультацій щодо призначення пенсій, проведена реєстрація користувачів на вебпорталі, прийняті заяви для виготовлення електронного та паперового пенсійних посвідчень тощо.

За інформацією Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області