back

Програма дій Уряду гарантує послуги українцям для комфортного та безпечного життя, – Олексій Гончарук

18-10-2019 | 15:30

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук учора, 17 жовтня, провів селекторну нараду з керівниками облдержадміністрацій. Чернігівську область представляла виконуюча голови ОДА Наталія Романова.

На нараді мова йшла про ключові задачі щодо покращення в регіонах якості послуг, які гарантуватиме держава кожному українцю для комфортного та безпечного життя.

У Програмі дій Уряду є абсолютно чіткі цілі, які вже найближчим часом будуть доступними для всіх громадян. У кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде відвозити школярів до неї. Кожна дитина має ходити в дитячий садок. Сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі ніж за 7 кілометрів. Центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога – на відстані 60 хвилин, – наголосив Прем’єр-міністр України.

Урядовці під час наради презентували мапу наявної інфраструктури, яка наразі є застарілою та не відповідає сучасним вимогам та потребам людей. Регіональна влада отримала чіткі вказівки про те, як забезпечити належну якість та комфорт для людей у кожній області України.

За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру, а це більше 110 тисяч об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів. Тепер кожна область має чіткий дедлайн: до 10 грудня кожна ОДА має змоделювати власну інфраструктурну мережу, яка має бути у кожній області. З чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю, – сказав Олексій Гончарук. – В ОТГ та містах обласного значення проживає більше 70% українців. Комфортне життя кожного з них – наше головне завдання!

За інформацією пресслужби Прем’єр-міністра України