back

Низький уклін і шана всім захисникам України!

15-10-2019 | 09:24

Низка заходів до Дня захисника України відбулася цими вихідними. Зокрема, 14 жовтня чернігівська громада зібралася на головній площі Чернігова, аби вшанувати захисників України та героїв різних епох нашої історії.

Варто згадати, що на державному рівні свято відзначається з 2014 року. Воно нероздільно пов’язане з розвитком війська від часів Русі-України. Найкращі традиції захисників минулого успадкували бійці сучасних Збройних Сил України, які сьогодні відстоюють суверенітет нашої держави на сході країни.

Нині українське військо відіграє значну роль у суспільстві. Воно стало однією з найпрофесійніших і найважливіших інституцій країни та однією з найбоєздатніших армій Європи.

У сучасній українській армії кожен десятий боєць — жінка. Вона пліч-о-пліч із чоловіками служить на передовій, освоїла спеціальності снайпера, кулеметника, розвідника, механіка, інструктора, медика тощо.

14 жовтня — це день, коли ми не тільки вшановуємо сучасних захисників України, а й згадуємо загиблих борців за її волю та незалежність, дякуємо всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

Пам’ять усіх полеглих за свободу і незалежність України учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Опісля представники органів влади, ветерани Другої світової, військовослужбовці, громадськість поклали квіти до братської могили загиблих воїнів у сквері імені М. Попудренка та меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України», що біля Катерининської церкви.

 
Департамент інформаційної діяльності та
 комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації