back

Наталія Романова: Маємо виховувати патріотів своєї країни

10-10-2019 | 12:14

Чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській облдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови ОДА Наталії Романової відбулося учора, 9 жовтня, в місті Мена. До заходу долучилися заступник голови обласної ради Арсен Дідур, представники відповідних координаційних рад при Борзнянській, Городнянській, Коропській, Корюківській, Менській, Новгород-Сіверській та Сосницькій райдержадміністраціях, а також родини бійців, загиблих у Донецькій та Луганській областях.

Перед засіданням учасники заходу вшанували пам’ять воїнів Чернігівщини, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет України. Також вони відвідали Менське міське кладовище, де нещодавно були скоєні акти вандалізму над пам’ятниками загиблих учасників АТО/ООС.

Важливість гідно вшановувати героїв, не допускати паплюження пам’яті про їхні подвиги, необхідність виховувати свідомих, патріотично налаштованих громадян – основні питання, які підіймалися під час засідання.

– Проти нас, нашої держави та її захисників ведеться системна робота. Але ми нікому не дозволимо паплюжити пам’ять наших героїв. Об’єднаними зусиллями ми будемо і надалі відстоювати принципи української незалежності, за які віддали свої життя наші хлопці, – підкреслила Наталія Романова.

Представники органів влади і громадськість одностайні: національно-патріотичне виховання має бути комплексним, охоплювати як молодь, так і старше покоління. Така робота має бути активізована в усіх громадах області. А члени громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» та інших об'єднань патріотичного спрямування готові долучатися до реалізації всіх ініціатив.

Читати також: Наталія Романова: Маємо бути достойними подвигу загиблих героїв

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації