back

У службі зайнятості можна безкоштовно отримати рекрутингові послуги

09-10-2019 | 11:24

Близько 20 тисяч вакансій укомплектували роботодавці Чернігівщини у поточному році за сприяння регіональної служби зайнятості, у тому числі і за допомогою рекрутингової методики. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

За її словами, підбір кадрів сьогодні здійснюється більш якісно та оперативно. Рекрутери обласної служби зайнятості, окрім власної інформаційно-аналітичної бази, аналізують й інші джерела інформації про шукачів роботи, зокрема інтернет-ресурси, засоби масової інформації, соціальні мережі, аби підібрати найбільш підходящі кандидатури для заміщення вакансій. До речі, ними напрацьовано більше трьох тисяч резюме осіб, які шукають роботу.

У службі зайнятості називають такі переваги рекрутингу: мінімізацію часу роботодавця на підбір персоналу, адже попередню співбесіду з кандидатами проводять рекрутери, а також економію коштів, так як послуги спеціалістів з рекрутингу в службі зайнятості безкоштовні.

Отож, якщо ви шукаєте кадри, скористайтесь послугами рекрутерів служби зайнятості. Вони оперативно розмістять та будуть щоденно моніторити актуальні вакансії на сайтах пошуку роботи work.ua та jooble.org. Також пропозиції роботодавців поширюватимуть через соціальні мережі facebook та instagram, зокрема на сторінці обласного центру зайнятості «Вакансії міста Чернігова та області». І головне – рекрутери здійснять ретельний відбір кандидатів на робочі місця.

За інформацією Чернігівського
обласного центру зайнятості