back

Проблеми з боргами теплопостачальників мають бути вирішені до початку опалювального сезону — Прем’єр-міністр України

01-10-2019 | 16:49

Готовність підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-20 року розглянули сьогодні під час селекторної наради, проведеної Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Як повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак, 116 підприємств у державі відчувають проблеми з отриманням номінацій на природний газ через заборгованість із його оплати та не мають гарантій, що вчасно розпочнуть опалювальний сезон.

Серед найбільш проблемних було названо й чернігівське АТ «Облтеплокомуненерго». Його керівник Віктор Геращенко поінформував членів Уряду, що левову частку боргів підприємства складають борги приватних споживачів та невідшкодована державою різниця в тарифах на енергоносії. Можливим виходом із кризового становища він вважає реструктуризацію боргів «Облтеплокомуненерго» за спожитий газ.

Ситуацію на цьому та інших підприємствах теплопостачання було детально обговорено під час наради. Підсумовуючи обговорення, Прем’єр-міністр зазначив, що причини накопичення боргів та відповідальних за це слід визначати у кожному конкретному випадку окремо. І, виходячи з цього, вишукувати джерела погашення заборгованості та приймати кадрові рішення.

Участь у селекторній нараді взяли також в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.