back

Віктор Геращенко провів наради щодо забезпечення житлом незахищених верств населення та реалізації програми здешевленої іпотеки

02-10-2012 | 11:15

2 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко зустрівся з керівниками банків та будівельних організацій, щоб обговорити поточні питання реалізації в області державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Як зазначалося, за останніми даними, вже видано 26 кредитів, ще 8 перебуває в роботі.

Проаналізувавши зроблене, учасники наради внесли ряд пропозицій щодо вдосконалення механізму кредитування, які після узагальнення будуть направлені до Мінрегіонбуду.


На нараді щодо забезпечення житлом незахищених верств населення, зокрема громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, та інвалідів війни, було взято до уваги повідомлення про те, що відбулося розкриття тендерних пропозицій по закупівлі 19 квартир для інвалідів війни, які проживають у м. Чернігові.

Тендер щодо придбання житла для пільгових категорій населення, постраждалого від наслідків Чорнобильської катастрофи, Чернігівським міськвиконкомом буде проведено 17 жовтня поточного року.


Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації