back

У цілодобовій готовності прийти на допомогу: в Чернігові вітали рятівників

17-09-2019 | 16:10

В Україні з 2008 року 17 вересня відзначається День рятівника. З цієї нагоди в обласному центрі привітали працівників та ветеранів Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В урочистостях взяли участь, зокрема, керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Ірина Соломаха, голова обласної ради Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співробітників оперативно-рятувальної служби, які передчасно пішли з життя.

— Самовіддані, мужні, сміливі… Ви допомагаєте кожній людині в різних екстремальних ситуаціях. Не задумуючись, ризикуєте власним життям задля порятунку інших. Низький вам за це уклін. Справжнім прикладом вашого професіоналізму, сконцентрованості та згуртованості стала ліквідація надзвичайної ситуації в Ічнянському районі, що сталася у жовтні минулого року на арсеналі боєприпасів. Впевнена, що ви і надалі будете достойно виконувати поставлені завдання, — звернулася до присутніх Ірина Соломаха. Вона передала начальнику Управління ДСНС України в області Роману Гордовому сертифікат на придбання персонального переносного компресора.

За високі показники в службовій діяльності, якісне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:

ШВЕНЯ Миколу Миколайовича — прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

БІЛИКУ Олександру Миколайовичу — прапорщику служби цивільного захисту, командиру відділення-водію пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернігівській області;

ВОРОНОМУ Віталію Володимировичу — пожежному-рятувальнику VII державного пожежно-рятувального поста (м. Остер) I державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області;

СОЛОВ’Ю Володимиру Юрійовичу — завідувачу навчально-консультаційного пункту у м. Прилуки Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області;

ФЕДОРЕНКУ Максиму Петровичу — підполковнику служби цивільного захисту, заступнику начальника центру (з навчально-виробничої роботи) Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області;

ЯРОШОВЦЮ Володимиру Петровичу — завідувачу навчально-консультаційного пункту у м. Ніжин Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Цього ж дня біля будівлі Чернігівського міського відділу Управління ДСНС в області відкрили пам’ятний знак на честь найстарішої автоцистерни.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації