back

Новини з ОТГ: коротко про основне

04-09-2019 | 13:14

В Остерській ОТГ за рахунок державного та місцевого бюджетів придбали новий шкільний автобус, аби забезпечити підвіз дітей з віддалених населених пунктів.

Транспортний засіб укомплектований усім необхідним. До того ж має додаткові рівні безпеки, обмеження швидкості руху, звукову і світлову сигналізаці.

У Ніжині відкрили мініфутбольне поле зі штучним покриттям на території місцевої школи № 9. Тут проходитимуть заняття не тільки для школярів, а й вихованців футбольної школи, що знаходиться на суміжній території із загальноосвітнім навчальним закладом.

 

У Кіптівській ОТГ тривають ремонти автошляхів. Працівники служби автомобільних доріг завершили ремонт вулиці Ювілейної в селі Прогрес. Також ведуться роботи щодо перекриття бруківки асфальтовою крихтою в селах Кіпті, Гайове та Олбинському старостинського окрузі.

Загалом на таке асфальтування буде витрачено 2,7 тисячі тонн крихти. Перекриють близько п’яти кілометрів бруківки.

 

 

Благоустроєм територій активно займаються у Талалаївській та Городнянській громадах.

Так, на стадіоні у Талалаївці після будівництва футбольного поля зі штучним покриттям (співфінансування державного та місцевого бюджетів) розпочали осучаснення трибун.

А в селі Будище Дроздовицького старостинського округу (Городнянська ОТГ) за сприянням Державного підприємства «Городнянський держлісгосп» відновлюють пожежне водоймище. На території села Дроздовиця проведені капітальні ремонти вуличних колодязів.

Порушив правила благоустрою у Корюківській ОТГ — сплати штраф. Наприклад, за викинуте в лісі сміття жителя громади оштрафували на понад тисячу гривень.

За матеріалами ОТГ