back

Наталія Романова: Задля розвитку регіону нам потрібна консолідація всіх рівнів влади та бізнесу

02-09-2019 | 11:00

Третій рік поспіль підприємці Чернігівщини за підтримки органів влади області неординарно святкують свій професійний день: проводять бізнес-фест «Разом до успіху». Регіональним масштабом не обмежуються — запрошують колег з інших областей.

Зібрання на чолі із виконуючою обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталією Романовою, заступником голови обласної ради Арсеном Дідуром та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком рушило з Центрального парку культури і відпочинку до Алеї Героїв. Тут кращі з кращих отримали почесні відзнаки. Оголосили і переможців щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини».

Наталія Романова: «За підприємництвом — майбутнє. Адже саме ця ланка є головною рушійною силою економіки.

Зауважу, що середній та малий бізнес Чернігівщини не стоїть на місці. Як приклад: шосте місце серед регіонів України за сприятливістю ведення бізнесу в рейтингу Regional Doing Business.

Також горді тим, що підприємці області — соціально відповідальний клас: більшість стали волонтерами та активно допомагають учасникам військових дій на сході країни.

Звичайно, нам є куди рухатись і є над чим працювати. До успіху ми йдемо разом».

До речі, на Чернігівщині налічується більше 6 тисяч підприємств та понад 35 тисяч фізичних осіб-підприємців. Це і потужне виробництво, і розвиток легкої та харчової промисловості, і зелений туризм та багато іншого.

Учора на Алеї Героїв можна було знайти заняття кожному: малечі пропонували всілякі розваги, а дорослі тим часом дегустували та купували різноманітну продукцію. Була можливість й отримати консультацію від представників державних органів (податкової, пенсійного фонду, служби зайнятості, охорони праці, юстиції, Регіонального фонду підтримки підприємництва та Агенції регіонального розвитку) та бізнесу — працювало «вікно допомоги».

Потужною була секція з питань енергоефективності: дорослі консультувались з приводу енергомодернізації, а для дітей діяли майстер-класи.

Розважали присутніх творчими виступами професійні та аматорські колективи.

Організатори заходу: облдержадміністрація, Чернігівська міська рада, громадська організація «Сяйво Сіверщини».

Детальніше у сюжеті телеканалу «Новий Чернігів»: 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації