back

«Особливості формування програми економічного та соціального розвитку області на 2013 рік. Державна регіональна політика»

27-09-2012 | 15:35

під такою назвою сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочався тематичний короткотерміновий семінар для заступників голів райдержадміністрацій, міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук з фінансово-економічних питань, начальників управлінь економіки райдержадміністрацій.

Відкрив семінар в.о. заступника голови облдержадміністрації з фінансово-економічних та соціальних питань – начальник головного управління економіки облдержадміністрації Леонід Подоляк. Інформуючи учасників семінару про соціально-економічну ситуацію, він, зокрема, зазначив, що одним із головних завдань на сьогодні є розроблення програми соціально-економічного розвитку на наступний рік.

Заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації Олександра Хомик зупинилася у своєму виступі на основних підходах до розроблення Програми економічного і соціального розвитку області на 2013 рік.

Під час дводенного навчання слухачі матимуть змогу зустрітися з представниками управління регіонального розвитку головного управління економіки облдержадміністрації, головного фінансового управління облдержадміністрації, управління зовнішніх зносин та торгівлі головного управління економіки облдержадміністрації, головного управління статистики в області, управління державної служби Головдержслужби України в області. Вони також прослухають ряд лекцій, на яких будуть висвітлені питання формування державного та місцевих бюджетів на 2013 рік, застосування статистичної звітності до визначення окремих показників економічного і соціального розвитку в територіальному розрізі, розвитку споживчого ринку, підприємництва та реформування системи надання адміністративних послуг, проведення державних закупівель з врахуванням останніх змін законодавства, розробки профілів професійної компетентності посад держаної служби, про Середньострокову програму промислового розвитку області та основні напрями на 2013 рік.

По завершенню семінару слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.


За повідомленням Чернігівського центру
перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників
органів державної влади, органів місцевого самоврядування,
державних підприємств, установ і організацій