back

Грант для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

14-08-2019 | 12:56

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що реалізує компанієя «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи подавати заявки на отримання гранту, спрямованого на покращення умов праці сільських жінок, зменшення їх ручної праці при утриманні молочних корів, підвищення якості молока та збільшення доходів сільських сімей. 

Цілі:

  • запровадити сучасні технології утримання та доїння молочних корів, що забезпечують зменшення ручної праці жінок та підвищення економічної ефективності молочних ферм;
  • підвищити конкурентоспроможність кооперативу на ринку молочної сировини;
  • збільшити дохід членів кооперативу, насамперед жінок, завдяки підвищенню якості молока.

Проект «Агросільрозвиток» планує надати один грант на суму близько 300 тисяч гривень для придбання доїльних апаратів та/або іншого обладнання, яким зможуть користуватись члени кооперативу, насамперед жінки, для полегшення ручної праці з доїння корів. 

Термін дії грантової угоди, укладеної за результатами цього конкурсу, не перевищуватиме 3 місяці.

Орієнтовна дата присудження гранту — 1 жовтня 2019 року.

Заявки (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) подаються українською мовою обсягом не більше 14 сторінок в електронному форматі на адресу: [email protected] з посиланням на RFA-10. Дедлайн — 18:00 год. 28 серпня.  

Усі питання необхідно надсилати на електронну адресу [email protected] на ім’я менеджера грантів — Ігоря Цимбалістого.

Детальна інформація про програму грантів, умови надання співфінансування, вимоги до заявників, форму бюджету тощо дивіться за посиланням.

Грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій»

Департамент економічного розвитку
Чернігівської облдержадміністрації