back

Про підготовку до нового навчального року – на всеукраїнській координаційній раді з питань реформ освіти

09-07-2019 | 15:38

Інвестиції в освіту, забезпечення доступу кожної дитини до дитячого садочка, якісної середньої освіти, ефективної професійної і вищої освіти має бути одним із основних пріоритетів для місцевих керівників. На цьому під час сьогоднішньої координаційної ради з питань реформи освіти наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

До участі в координаційній раді у режимі відеоконференції долучилися керівник апарату Чернігівської ОДА Ірина Соломаха, очільники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Глава Уряду доручив прискорити підготовку до нового навчального року, особливо щодо матеріального забезпечення шкіл, закладів профтехосвіти, підключень до мережі Інтернет та комплектації підручниками.

Цього року за принципами Нової української школи навчатимуться вже мільйон дітей. Важливо, що дітям подобається нове освітнє середовище. Тож його треба підтримувати і розвивати. Загальний обсяг державних інвестицій тільки в НУШ уже перевищив 7 мільярдів гривень. Цього року державна освітня субвенція регіонам становить понад 1,2 мільярда гривень.

Акцент під час засідання ради – вирішення цілого спектру питань: ліквідація черги до дитячих садочків у 2020 році, матеріальне забезпечення шкіл, впровадження нових технологій у професійно-технічному навчанні, подальший розвиток інклюзивної освіти.

За інформацією Кабінету Міністрів України