back

У Чернігові відкрили Центр надання соціальних та інших адмінпослуг у форматі «Прозорий офіс»

29-05-2019 | 13:26

Від сьогодні жителі обласного центру отримуватимуть майже сто соціальних та адміністративних послуг ще зручніше, швидше та доступніше: свої двері відвідувачам відкрив новий центр у форматі «Прозорий офіс». Знаходиться він у Новозаводській районній раді.

Кошти на реконструкцію приміщення та облаштування офісу виділили з державної скарбниці (7,5 мільйона гривень) та міського бюджету (1,8 мільйона).

На урочисте відкриття завітали заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір, заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

— Програма «Прозорий офіс» впроваджується для того, щоб підвищити ефективність соціального обслуговування населення. Спільними зусиллями ми створили відповідні умови. Усе інше залежить від колективу, який тут працюватиме. Адже, крім зручності, кожний відвідувач має відчути людяне відношення до себе та переконатися у компетентності фахівців, — підкреслив заступник Міністра соціальної політики.

Успіхів у роботі спеціалістам управління праці та соціального захисту населення, головного управління Пенсійного Фонду України в області та Центру надання адміністративних послуг Чернігівської міської ради, які забезпечуватимуть роботу відкритого офісу, побажала Наталія Романова.

— Сьогоднішня подія — свідчення того, що місто активно розвивається та наближається до європейських стандартів. Приємно, що майже 80 тисяч пенсіонерів обласного центру матимуть змогу оцінити всі переваги нового офісу. І не тільки пенсіонери. Адже у фокусі уваги діяльності будь-якого органу — максимально оперативне забезпечення потреб кожного громадянина, — зазначила заступник голови ОДА.

Після урочистої частини учасники заходу оглянули робочі місця працівників Центру.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації