back

Депутати з Чернігівщини змагалися за перемогу в обласній спартакіаді

22-05-2019 | 09:56

На базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту вчора, 21 травня, відбулася дев’ята обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Розпочалися старти традиційним почесним парадом 16 збірних команд місцевих рад на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, головним суддею змагань Петром Лобасом.

Учасників спортивного заходу привітали заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

— Завдяки таким неофіційним заходам покращується комунікація між депутатами всіх рівнів. Крім того, своїм прикладом ви пропагуєте серед населення здоровий спосіб життя. Адже фізкультура і спорт — це основа здоров’я, витримка та дисципліна, — звернулася до присутніх Наталія Романова.

Команди депутатів з усієї області змагалися за перемогу у п'яти видах спорту: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

Лідером змагань стала команда з Борзнянщини, друге та третє місця зайняли відповідно представники Ріпкинського та Бобровицького районів.

До речі, переможці обласної спартакіади представлять Чернігівщину на всеукраїнському рівні.

 

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та
зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради