back

У Чернігові відкрили фотодокументальну виставку «Три війни – одна звитяга»

07-05-2019 | 16:46

У рамках обласної акції до Дня пам’яті та примирення «Пам’ятаємо. Перемагаємо!» сьогодні, 7 травня, у Чернігівському обласному молодіжному центрі урочисто відкрили фотодокументальну виставку «Три війни – одна звитяга». На ній представлені роботи, які розповідають про героїчний подвиг захисників Вітчизни різних поколінь.

Участь у заході взяли радник голови Чернігівської ОДА Володимир Ткач, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, голова Чернігівської міської організації української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Кирилюк.

Про звільнення Чернігова у далекому 1943 році розповів присутнім ветеран Другої Світової війни, розвідник, 97-річний Володимир Білов.

До уваги відвідувачів запропоновано три локації: «Українська друга світова», «Афганська» війна» та «АТО/ООС».

Експозиція «Українська друга світова» налічує 24 стенди, що висвітлюють тяжкі для країни часи, починаючи з української революції 1917-1921 років.

Виставка «Афганська» війна» дає можливість ознайомитися з роботами учасника бойових дій в Афганістані Володимира Головача.

Виставкова експозиція про військові дії в Донецькій та Луганській областях складається з 24 елементів – патріотичних скриньок, у минулому ящиків з-під гранат, привезених із зони АТО. У цих скриньках особисті речі загиблих воїнів, портрети героїв та їхні біографічні дані.

Окрім того, учасникам акції пропонується переглянули документальні відеофільми про три війни «Чернігівський рубіж», «Афганські листи» та «Моя війна».

Акція організована громадською організацією «Спілка Ветеранів Десантників «ПІВНІЧ» за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Виставка експонуватиметься до 10 травня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації