back

У Чернігові представлено виставку фоторобіт дітей з Італії

03-05-2019 | 16:28

Виставка «Моя Італія» — 40 робіт італійських дітей — від сьогодні експонується у Міському палаці культури. На її відкриття завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа та президент благодійної італійської асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа.

Унікальну експозицію оглянули голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, голова Дитячого фонду Чернігівщини Валентина Хуторненко.

 Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа: «Мені дуже приємно, що відносини, які склалися між Україною та Італією упродовж більше 20 років, поновлюються цікавими проектами. Таким чином ми скріплюємо нашу співпрацю. Реалізації подібних ініціатив ми завдячуємо італійським благодійним асоціаціям, які власними силами вишукують кошти на втілення проектів».

 

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник: «Щиро вдячний італійським благодійникам за увагу та підтримку. Це наші давні друзі, які не лише опікуються оздоровленням українських дітей в Італії, а й популяризують їхні таланти».

 

Президент благодійної італійської асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа: «Від економічних проектів ми перейшли до культурної співпраці, яка ще більше зближує наші країни. Діти охоче беруть участь у таких заходах. Заради цього ми й працюємо».

 

 

Варто зазначити, що сьогоднішній події передувала виставка фотографій дітей з України, яка в січні цього року за сприяння Дитячого фонду Чернігівщини експонувалася у багатьох містах Італії. Це роботи, представлені на щорічному фотоконкурсі «Моя Україна», що традиційно проводить Всеукраїнський центр позашкільної освіти. Усього в конкурсі взяли участь 290 дітей.

П’ятеро учасників конкурсу — представників Чернігівщини — сьогодні отримали нагороди від італійських гостей.

Голова Дитячого фонду Чернігівщини Валентина Хуторненко: «Інколи діти відображають у своїх роботах те, чого не бачать дорослі. Через фотографії можна розповісти один одному про національні особливості кожної країни, звичаї, традиції, зобразити повсякденне життя. Сподіваюсь, що ми це зможемо зробити й через інші види мистецтва».

 

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації